MojAndroid

Spoločnosť Google len pred nedávnom predstavila nové smartfóny Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL. Tieto referenčné smartfóny boli pomerne dlho očakávanou technologickou udalosťou roka 2017. Oba smartfóny obsahujú totožný zadný fotografický snímač (nie duálny) a preto by ste mali dosiahnuť rovnaké fotografické výsledky s menším, ale aj s väčším z dvojice smartfónov. Vďaka portálu androidauthority si teraz môžete prezrieť originálne a neupravené fotografie či video zábery z nových Pixel smartfónov.

Google Pixel 2 a Pixel 2 XL

Náš tip
DxOMark: Google Pixel 2 je najlepší fotomobil s rekordným skóre 98 bodov
Náš tip
Majitelia Google Pixel 2 získajú neobmedzené Google Fotky iba do konca roku 2020

V rámci hodnotenia DxO Mark dostali smartfóny zhodné hodnotenie na úrovni 98 bodov. Prekonali tak v podstate všetky minuloročné úspechy vlajkových lodí systémom Android. Ako nakoniec reálne fotografické a video zábery vyzerajú si môžete prezrieť v priloženej galérii. Všetky fotografie a videá si môžete prezrieť v príslušnom odkaze.

Zdroj: androidauthority, Google

10.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+