MojAndroid

Google Pixel a Pixel XL môžeme zaradiť medzi najlepšie smartfóny súčasnosti. Neponúkajú totiž len prémiovú konštrukciu, ale aj výbornú hardvérovú výbavu a softvérovú podporu priamo od internetového giganta Google. Bola by škoda, keby v novej sérií zariadení nepokračoval. To sa však určite nestane, keďže aj samotný Google potvrdil, že na novom smartfóne Pixel 2 už pracuje.

A nielen to. Podľa Rick Osterloha, senior viceprezidenta pre hardvér v Google, príde nový Pixel smartfón opäť v prémiovom prevedení. V žiadnom prípade teda nemôžeme očakávať, že hardvérové novinky od Google budú cenovo dostupné, ako tomu bolo v minulosti s Nexusmi. Napriek tomu je ale aj vyššia cena opodstatnená a zákazník si v tomto prípade pripláca za špičkové zariadenie s výbornou a rýchlou softvérovou podporou priamo od tvorcu Androidu.

Google Pixel_-12_výsledok

Samozrejme, nie je vylúčené, že Google vydá aj cenovo dostupnejší model, ktorý by sa parametrami mohol rovnať napríklad smartfónov, ako sú OnePlus 3T. Či sa tak ale naozaj stane je ale v tejto chvíli otázne. Viac podrobností sa dozvieme až v nasledovných mesiacoch a koniec koncov v septembri či októbri tohto roka, kedy by mal Google novinky predstaviť širokej verejnosti.

 

 

Zdroj: phandroid

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+