MojAndroid

Po predstavení smartfónov Samsung Galaxy Note 8 a iPhone X nám do konca roka zostáva iba niekoľko plánovaných noviniek, ktoré ešte zamiešajú vianočnými nákupmi. V polovici októbra by mal byť predstavený Huawei Mate 10, no ešte pred tým sa zrejme dočkáme dlho očakávaných modelov Google Pixel 2 a Pixel 2 XL. Nový billboard v Bostone nám zrejme už definitívne odhalil, kedy presne sa tak stane.

Samozrejme, billboard nehovorí presne o predstavení nového smartfónu, no je to veľmi pravdepodobné. Text “Ask more of your phone.” hovorí o tom, že od svojho smartfónu by sme mali vyžadovať viac. 4. októbra nám teda Google zrejme predstaví model, ktorý nám ponúkne viac.

Predchádzajúce úniky od známeho zdroja @evleaks naznačovali, že nové Pixely budú predstavené 5. októbra. Odchýlka jedného dňa môže byť iba náhodná, resp. 5. október môže byť dátumom začiatku predaja nových smartfónov od Google. V každom prípade, na novinky od internetového giganta pravdepodobne nebudeme čakať veľmi dlho.

(Upravené, 15. septembra 2017, 9:30)

Je to oficiálne

Spoločnosť Google zverejnila prostredníctvom YouTube video, ktoré len potvrdzuje predošlé dohady o dátume predstavenia nových zariadení Google Pixel 2 a Pixel 2 XL. Video zobrazuje vyhľadávanie Google s niekoľkými otázkami o smartfóne. Záver videa je venovaný práve spomínanému dátumu predstavenia, ktorým bude 4. október 2017.

Zdroj: Droid Life via GSM Arena 1, 2

14.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+