MojAndroid

Google Photos je fotogaléria od spoločnosti Google vytvorená tak, aby zodpovedala súčasnému štýlu fotenia. Fotky používateľov sú automaticky zálohované a usporiadané, takže je ich možné rýchlejšie vyhľadať a, samozrejme, zdieľať. V telefóne má pritom používateľ vždy dostatok miesta.

Pokročilé úpravy či inteligentné automatické albumy

Okrem iného ponúka Google Photos aj intuitívne a výkonné nástroje na úpravu fotiek. Upraviť osvetlenie, kontrast, farby či vinetáciu pomôže vytvoriť jedinečný vzhľad fotiek. Taktiež po skončení udalosti alebo cesty sa automaticky vytvorí nový album s najlepšími zábermi. Photos tiež umožňuje automaticky vytvárať filmy, koláže, animácie, panorámy a ďalšie diela z fotiek.

Spomienky vo fyzickom fotoalbume

Okrem toho, že Google Photos je skvelým archívom digitálnych fotografií, taktiež ponúka možnosť vytlačiť fotografie a uchovať si ich v skutočnom fotoalbume. Po tom, ako bola v roku 2015 táto možnosť sprístupnená pre USA, funkcia Photo Books expandovala aj do ďalších krajín.

Medzi ďalšie krajiny, v ktorých si môžu používatelia Photos vytvárať vlastné reálne fotoalbumy od nedávna patria aj Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Portugalsko a Rumunsko. Cenník tejto služby sa môže líšiť v závislosti od krajiny, pevnej či mäkkej väzby albumu a, samozrejme, od prepravy. Podrobnosti a ceny si môžete v prípade záujmu prezrieť tu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

27.10.2018
Zdroj: androidpolice

+