MojAndroid

Asi všetkým z nás je jasné, že smartfóny v mnohých smeroch niekoľkonásobne zjednodušili naše životy. Vďaka nim so sebou nemusíme všade ťahať prehrávač hudby, fotoaparát a veľké množstvo ďalších zariadení, pretože ich najnovšie telefóny dokážu plnohodnotne nahradiť.

Náš tip
365.bank: Nový účet si môžu založiť ďalší klienti, odmena čaká na každého

Ako som však minulý týždeň náhodou zistil, telefón dnes dokáže bez problémov nahradiť aj celú peňaženku. Tú som si totiž pri rannom zhone omylom zabudol a čakal ma tak deň plný výziev. Tie som však bez váhania prijal už ráno v kaviarni, kde som za svoju kávu zaplatil telefónom. Podarilo sa mi to vďaka NFC technológii, službe Google Pay a taktiež mobilnej banke 365.bank.

Platby mobilom sú dostupné aj pre iOS, Apple Pay je konečne na Slovensku.

Práve tá totiž službu Google Pay podporuje, vďaka čomu mi zabudnutá peňaženka vrásky na čele nenarobila. Počas celého dňa som tak platil len a len svojim telefónom, pričom krátky záznam z tohto dňa si môžete pozrieť na videu uvedenom vyššie. No a v prípade, že vás to zaujíma, občiansky si odo mňa, našťastie, nikto nevypýtal.

Tento článok vznikol v spolupráci s 365.bank.

22.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+