MojAndroid

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali, že najmä vývojári zo západnej Európy majú problémy s platbami a došlo k ich oneskoreniu za aplikácie v Google Play Store. Ako informoval portál Androidcentral.com, platby sa začali v posledných dňoch opäť objavovať na účtoch vývojárov a platby by sa mali objaviť na účtoch do troch dní.

Európska divízia vývojárov Google Play poskytla vyhlásenie:

„Sme si vedomí správ od niektorých európskych vývojárov, ktorí majú dostať v marci výplatu ziskov z predaja aplikácií za mesiac február. Uisťujeme vás, že sme si vedomí problémov a intenzívne sa im venujeme. Výplata začala byť posielaná 15. marca 2012. Môže to však trvať až 3 pracovné dni, pokiaľ sa objaví na vašom bankovom účte. Ospravedlňujeme sa za prípadné spôsobené nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.“

Google sa každému vývojárovi ospravedlnil prostredníctvom zaslaného mailu a prosí o zhovievavosť pri prevode na bankový účet.

Spoločnosť však neposkytla žiadne podrobnosti o tom, prečo ku problému došlo, pravdepodobne to však bolo spôsobené technickými problémami pri prechode z Android Market na Google Play Store.

Zdroj: Androidcentral.com Foto: Google Play Store

17.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+