MojAndroid

Spoločnosť Google v máji tohto roku oznámila názov a ceny nového manažmentu jej cloudových služieb. Google One by mal nahradiť jej súčasný Google Disk (Google Drive). Krátko na to sa v obchode Google Play objavila aplikácia s rovnakým názvom, ale prístupná bola až po obdržaní pozvánky. Tu ešte ani dnes v auguste neobdržala väčšina ľudí, ale minimálne ľudí v USA to už trápiť nemusí. Na území USA je od dnes Google One prístupný pre všetkých. Ostatné krajiny vrátane Slovenska si na plný prístup musia ešte počkať.

Google One prináša oveľa lacnejšie tarify než doterajší Google Disk. 100 GB priestoru na Google Disku môžete momentálne získať za 1,99 Eur mesačne, 1 TB za 9,99 Eur mesačne a 30 TB za 299,99 Eur mesačne. Nová tarifa Google One prináša kapacitu 200 GB za cenu 2,99 Eur mesačne. Tiež bude po novom možnosť 2TB rozšírenia, ktoré nahradí 1TB program za cenu 9,99 EUR. Pokiaľ chcete byť informovaní medzi prvými o dostupnosti na Slovensku, stačí zaregistrovať svoju mailovú adresu na web stránke Google One.

Verzia: 1.1.207289594
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.207289594
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Google rozdáva 5 USD voucher pre všetkých, ktorí prechádzajú na Google One
17.8.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+