MojAndroid

Väčšine používateľov Google služieb či už Gmailu, Google Fotiek alebo Google Disku je známe, že zdarma majú na serveroch Google dostupných 15 GB dát. Tie sa síce dajú rozšíriť aj bezplatne napríklad kúpou nejakého produktu (smartfónu, tabletu) alebo vďaka aktivitám v nejakom Google programe ako sú napríklad Miestni sprievodcovia (hodnotenie miest v Google mapách), ale väčšinou si musí používateľ za dodatočné miesto zaplatiť. Spoločnosť teraz spúšťa novú tarifu nazvanú Google One, ktorý prinesie viac miesta za menej peňazí.

Náš tip
Aplikácia Google Disk dostane nový dizajn

Pokiaľ vám v Google disku došlo miesto, tak ste doteraz mohli 100 GB priestoru získať za 1,99 Eur mesačne, 1 TB za 9,99 Eur mesačne a napríklad 30 TB za 299,99 Eur mesačne. Nová tarifa Google One, dostupná zatiaľ v USA, prinesie kapacitu 200 GB za cenu 2,99 Eur mesačne. Taktiež bude po novom možnosť 2TB rozšírenia, ktoré nahradí 1TB program, za cenu 9,99 EUR. K dispozícii má byť aj lepšia technická podpora pre platiacich zákazníkov a aj mobilná aplikácia. V momente, keď bude nová tarifa a jeho aplikácia prístupná pre náš trh, vás budeme informovať.

16.5.2018
Zdroj: AndroidCentral
 • Rastislav Salamon

  na OneDrive mam 1TB za 0€

  • IQLogic

   Za akých podmienok? Inštitúcia kde pracuješ / študuješ disponuje balíkom Office 365?

   • Rastislav Salamon

    ano presne tak, donedavna to bolo este uplne neobmedzene ale kvoli niektorymm ktory tam mali aj viac ako 400 TB tak kto obmedzili na 1TB, co stale plne postacuje

   • Rastislav Salamon

    ale aj tak by som mal este dalsiu bezplatnu alternativu vdaka Samsungu, aj ked myslim ze len 100GB

   • Ja Samosebe

    ja som to dostal k win10, office (legalny) nemam

+