MojAndroid

Väčšine používateľov Google služieb či už Gmailu, Google Fotiek alebo Google Disku je známe, že zdarma majú na serveroch Google dostupných 15 GB dát. Tie sa síce dajú rozšíriť aj bezplatne napríklad kúpou nejakého produktu (smartfónu, tabletu) alebo vďaka aktivitám v nejakom Google programe ako sú napríklad Miestni sprievodcovia (hodnotenie miest v Google mapách), ale väčšinou si musí používateľ za dodatočné miesto zaplatiť. Spoločnosť teraz spúšťa novú tarifu nazvanú Google One, ktorý prinesie viac miesta za menej peňazí.

Náš tip
Aplikácia Google Disk dostane nový dizajn

Pokiaľ vám v Google disku došlo miesto, tak ste doteraz mohli 100 GB priestoru získať za 1,99 Eur mesačne, 1 TB za 9,99 Eur mesačne a napríklad 30 TB za 299,99 Eur mesačne. Nová tarifa Google One, dostupná zatiaľ v USA, prinesie kapacitu 200 GB za cenu 2,99 Eur mesačne. Taktiež bude po novom možnosť 2TB rozšírenia, ktoré nahradí 1TB program, za cenu 9,99 EUR. K dispozícii má byť aj lepšia technická podpora pre platiacich zákazníkov a aj mobilná aplikácia. V momente, keď bude nová tarifa a jeho aplikácia prístupná pre náš trh, vás budeme informovať.

16.5.2018
Zdroj: AndroidCentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+