MojAndroid

Smutná správa pre všetkých netrpezlivých fanúšikov Androidu. Plánovaná Google akcia, ktorá sa mala konať v pondelok, 29. októbra v New Yorku bola zrušená. Dôvodom je  hurikán Sandy, ktorý sa blíži k pobrežiu. Google zatiaľ náhradný termín konania tohto podujatia nestanovil.

Na predstavenie noviniek spoločnosti Google si tak budeme musieť ešte chvíľu počkať. Podľa dostupných informácií mali byť v pondelok predstavené nové Nexus zariadenia v podobe LG Nexus 4 smartfónu a 10 palcového Nexus tabletu . Spoločnosť spolu s týmito zariadeniami odhalí aj nový Android 4.2 a Nexus 7 s 32GB vnútornej pamäte a podporou 3G – my už máme potvrdené, že tento model skutočne existuje a bude sa predávať aj u nás na Slovensku. Táto informácia dokonca odznela aj na dnešnej Android Roadshow, kde zástupca spoločnosti Asus oficiálne potvrdil inovované špecifikácie Nexusu 7. Nezostáva nám teda už nič iné, len si počkať. Akonáhle sa potvrdí nový termín, budeme vás o ňom informovať.

Zdroj: androidandme

27.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+