MojAndroid

Spoločnosť Google pridala nový filter na webovej verzii obchodu s aplikáciami Google Play, ktorý umožňuje obmedzovať výsledky vyhľadávania iba na tie aplikácie a hry, ktoré sú hodnotené 4 a viac hviezdičkami. Takýto prístup k vyhľadávaniu by mal pomôcť používateľom rýchlejšie nájsť kvalitný titul, ktorý už v minulosti získal dobré hodnotenie.

Nový filter sa zobrazí pri vyhľadávaní vo vrchnej lište, hneď pod poľom pre zadávanie vyhľadávaného výrazu tak, ako to vidíte na obrázku vyššie. Stačí vybrať ponuku “4 a viac hviezdičiek” a výsledky budú tomu prispôsobené. Zatiaľ nie je jasné, prečo spoločnosť uvádza filtrovanie až od 4 hviezdiečiek, no zrejme sa snaží znevýhodniť menej kvalitné aplikácie, ktoré si nezaslúžia takú pozornosť. Je však možné, že časom sa na tomto mieste objavia aj nové možnosti.

Zdroj: androidpolice 

20.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+