MojAndroid

Google Now bol donedávna veľmi dôležitou súčasťou operačného systému Android. Teraz sa ale všetká pozornosť upriamuje na nového inteligentného Google Assistant. Svedčí o tom aj zmenený názov, keďže Google Now sa už oficiálne nazýva Google Feed. Aby si užívatelia zvykli na nový názov, Google sa rozhodol zmeniť vizuálne prostredie Google Now po prvýkrát od roku 2015.

Náš tip
Google chce vyvíjať vlastné čipy. Zobral si na to človeka z Apple

Niektorí užívatelia hlásia nové transparentné UI v Google Feed. Namiesto bieleho pozadia teraz aplikácia používa vašu tapetu s tmavým filtrom. To je asi najväčšia zmena, keďže takmer celý obsah zostáva totožný s predchádzajúcim dizajnom.

Informácia prišla od užívateľa sociálnej siete Reddit, ktorý tvrdí, že nový dizajn Google Feed má na nerootnutom Pixel XL ešte s predchádzajúcimi bezpečnostnými aktualizáciami. Nový transparentný dizajn síce prináša potrebné osvieženie, ale na niektorých tapetách môžete mať problém prečítať text.

Zdroj: Android Police

16.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+