MojAndroid

Aplikácia Google Now je k dispozícii na zariadeniach so systémom Android už pomerne dlho. Keď bol titul sprístupnený, vyvolala veľa rozruchu, keďže bol očividný jej potenciál. Aplikácia ale v tej dobe nemala veľa funkcií a v mnohých častiach sveta nefungovala, resp. fungovala iba v cudzom jazyku. To všetko sa ale zmenilo a Google Now je v súčasnosti veľmi inteligentný doplnok smartfónov. Aplikácia sa rozrástla o veľké množstvo nových hlasových príkazov, typov zobrazovaných kariet a ďalších zaujímavých funkcií. Medzi tie aktuálne patrí aj sprístupnenie aplikácie vývojárom tretích strán, ktorí už nejaký čas môžu zobrazovať svoj obsah aj v aplikácii Google Now. Spoločnosť teraz zverejnila, že obľúbený titul je kompatibilný s ďalšími 70 novými aplikáciami.

spotifyhighres zipcarmockhighres

V tomto rozsiahlom rozšírení aplikácie pribudla podpora aj pre také tituly, ako napríklad Spotify, Feedly, Runkeeper, OpenTable a ďalšie. Samotné karty v aplikácii Google Now sa ale nezobrazia hneď a táto podpora bude pridávaná postupne. Zatiaľ sa ale môžete aspoň uistiť, že máte nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Google Now, ako aj najnovšie verzie spomínaných aplikácií. Celý zoznam aplikácií, ktoré sú aktuálne podporované v Google Now, nájdete na tomto odkaze. V diskusii pod článkom nám potom môžete dať vedieť, či ste už spozorovali v Google Now niektoré nové karty, ktoré sú rozšírením iných aplikácií vo vašom zariadení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google via lifehacker

30.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+