MojAndroid

Americkí rezidenti majú od dnes dostupnú vo svojich zariadeniach novú praktickú funkciu. Služba Google Now, ktorá slúži ako hlasový asistent Androidu, umožňuje totižto okrem vyhľadávania jedla už aj jeho priame objednanie. Po zobrazení výsledkov stačí kliknúť na tlačidlo “Place an order” a budete presmerovaní na objednávku vybraného jedla. Novinka je dostupná zatiaľ len pre Američanov a nie je známe, kedy príde do Európy. V najbližšom čase to ale zrejme nebude.

google-now-objednanie-jedla

Ďalším obmedzením je iba niekoľko objednávkových služieb, ktoré Google Now podporuje. Aktuálne ide o systémy BeyondMenu, Delivery.com, Eat24, Grubhub, MyPizza.com a Seamless. Všetky spomínané služby majú aj vlastnú Android aplikáciu (prípadne špecializovanúä webstránku pre mobily), čo zohralo pri integrácii do Google Now určite svoju úlohu. Dôležitá otázka ale znie, či vôbec používa niekto z vás Google Now?!

Zdroj: AndroidPolice, foto

11.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+