MojAndroid

Pred niekoľkými dňami oznámil Google prekvapivo skoro číselné označenie a názov novej verzie systému Android, ktorú sme predtým poznali len pod označením Android M. Od zverejnenia nového Androidu pre developerov sme mohli predčasne získať pozadia, no teraz prichádza na rad samotný launcher Google Now.

V poradí už tretia developerská verzia Androidu M sa dostalo do rúk skúsených vývojárov, ktorí z nej vytiahni samostatný inštalačný súbor pre launcher Google Now. Ten si teraz môžete nainštalovať aj do svojich zariadení prostredníctvom odkazu na konci článku. Launcher funguje dokonca na zariadeniach, ktoré nemajú nainštalovanú niektorú z verzii Androidu M.

Samotný launcher, ktorý vystupuje pod verziou 1.2.large neponúka momentálne žiadne veľké zmeny špecifické pre Android 6.0 Marshmallow, ako je Google Now on Tap. Launcher však vylepšuje rýchlosť odozvy a pridáva aj spomínané pozadia.

Launcher Google Now si môžete stiahnúť zo stránky APKMirror

Zdroj: Reddit

20.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+