MojAndroid

Najnovšia verzia Androidu je síce dostupná len v Google Pixel zariadeniach, no postupne bude uvoľnená aj pre iné smartfóny (napríklad Nexus-y, kde je už dostupná DP verzia). Viete však, čo prináša táto minoritná aktualizácia najviac rozšíreného mobilného operačného systému na svete? Ak nie, tak si pozrite video, v ktorom Google vysvetľuje všetky novinky a vylepšenia.

O novinkách v tomto operačnom systéme sme písali samostatný článok – Android 7.1 Nougat: Poznáme kompletný zoznam noviniek. Okrem Nexus zariadení pripravuje aktualizáciu s týmto systémom pre svoje modely už aj Sony, alebo teda aspoň zverejnilo návod, ako vytvoriť AOSP ROM s Androidom 7.1 pre Sony smartfóny. Nádej v širšie distribuovanie najnovšieho Androidu nám dáva aj najnovší počin od Cyanogen tímu, ktorý už implementoval Android 7.1 do svojej CM 14.1 ROM. A keď sa bavíme o najnovšom Androide, tak by ste mali vedieť aj to, že Google v ňom prinesie nové možnosti pre záznam obrazovky. Kto z vás sa už teší na nový Nougat? :-)

Náš tip
Nové prostredie Samsung Galaxy S7 s Androidom Nougat vyzerá skvelo | VIDEO

Zdroj: Android Developers (YouTube)

11.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+