MojAndroid

Google začína sprístupňovať najnovšie verzie aplikácií Play Games (Hry Play) a Text-to-Speech. Spoločnosť s novými verziami prináša samozrejme niekoľko vylepšení, o ktorých si viac napíšeme nižšie.

V prípade Play Games sme sa dočkali aktualizácie z verzie 1.1 rovno na verziu s číselným označením 1.5. Táto prináša niekoľko podstatných zmien, ktoré uľahčia hráčom sledovať či hľadať nových spoluhráčov. Staršia verzia umožňovala  pripojiť sa k multiplayeru, no nová aplikácia už dokáže zobrazovať aj pozvánky. Navyše, medzi novinkami sa nachádza aj možnosť sledovať, kto z vašich okruhov čo hrá. Prerobené bolo aj vysúvacie menu, kde sa presunuli niektoré položky a pribudla možnosť nájsť hry, ktoré by vás mohli zaujímať. Nová verzia Play Games je sprístupňovaná postupne všetkým používateľom, no ak sa vám nechce čakať, môžete využiť aj manuálnu inštaláciu pomocou APK.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšiu novinkou, ktorú Googlu prináša používateľom Androidu je vylepšený preklad textu do hovoreného slova – TTS alebo Text-To-Speech. Google tu vylepšuje predovšetkým kvalitu hovoreného slova, ktorá zaznamenala aj výrazný nárast čo do veľkosti sťahovaných dát – z 5-6 MB na 200 a viac MB. Menších zmien sa dočkalo používateľské prostredie a pribudla aj podpora pre ďalšie dva jazyky – portugalčinu a španielčinu.

Stiahni Text-To-Speech 3.0.10.1047791

Zdroj: androidpolice (1), (2)

6.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+