MojAndroid

Google ovplyvňuje náš svet naozaj širikou škálou produktov, od vyhľadávania, cez Android, až po niektoré desktopové aplikácie. Vedeli ste o tom, že v zbierke produktov, ktoré ponúka Google, sa nachádza aj sada plug-inov pre fotografov a dizajnérov s názvom Nik Collection? Ide o 7 doplnkov pre grafické aplikácie, ktoré vám umožnia s fotografiou urobiť naozaj magické veci. Nik Collection získal Google spolu s akvizíciou nemeckého štúdia, ktoré vytvorilo Snapseed. Pôvodná cena tohto balíčka bola $499,95, no Google v roku 2013 znížil cenu plug-inov na 149 dolárov. A od dnes si ich môžete pre svoj Mac alebo PC stiahnuť úplne zadarmo.

Ukážka toho, ako s Nik Collection môžete upraviť vaše fotografie

Aktuálne sa v balíčku nachádzajú doplnky ako Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro a Dfine. To, čo tieto doplnky ponúkajú, nájdete priamo na dedikovanej stránke Google Nik Collection. Priamo na nej si balíček plug-inov môžete aj priamo stiahnuť, pomocou tlačidla Download v pravom hornom rohu. Doplnky fungujú v spojení s Adobe produktmi, a to s aplikáciami Photoshop, Lightroom a s titulom Aperture. Dobrou správou je aj to, že ktokoľvek za ne zaplatil v roku 2016 spomínaných $149, Google mu peniaze vráti. Hoci to môže naznačovať, že Google ďalej nebude vyvíjať tieto doplnky, vždy nás poteší, keď niečo dostaneme zadarmo. Aj keby to už nemalo byť nikdy aktualizované…

Náš tip
Google kúpil spoločnosť Nik Software a jej aplikáciu Snapseed

Zdroj: TheVerge

25.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+