MojAndroid

Portál GSMArena prišiel s prvou fotografiou, na ktorej je údajne vyfotený smartfón Nexus Prime. Snímok nezobrazuje celý telefón, ale poskytuje nám pohľad na časť displeja, na ktorom môžeme konečne vidieť aj očakávané softvérové tlačidlá (ich zobrazenie bude voliteľné podľa potreby výrobcov) a podstatnú informáciu o rozlíšení displeja. Ten bude podľa fotografie disponovať 1180×720 zobrazovacími bodmi (nie je započítaná spodná lišta so softvérovými tlačidlami) a podľa niektorých zdrojov by mohla byť jeho uhlopriečka nakoniec o niečo menšia ako sa predpokladalo. Namiesto 4,65 palca sa tak možno dočkáme uhlopriečky 4,3 palca, čo je myslím rozumný kompromis pre všetkých. Hustota pixelov je v prípade displeja Nexus Prime 320 PPI a podľa redaktorov GSMAreny bude používať technológiu Super AMOLED s PenTile maticou.

Čo myslíte, sú tieto snímky skutočné alebo ide len o ďalší podvrh? Každopádne, to sa dozvieme možno už 11.októbra na tlačovej konferencii spoločnosti Samsung v San Diegu.

Zdroj: gsmarena.com

4.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+