MojAndroid

Je niekoľko možností, ako si zaobstarať príslušenstvo k novinke od spoločností Google a Asus – Nexus 7. Okrem neoficiálnych zdrojov, je možné objednať si aj príslušenstvo priamo cez Google Store, kde bude čoskoro dostupné.

V rámci príslušenstva pre Nexus 7 je možné objednať si  farebný kryt, cestovné puzdro a dokovaciu stanicu. Dostupné sú už aj neoficiálne fotografie tohto príslušenstva spolu s predpokladanými cenami.

Farebný kryt by mal byť už dostupný a cena by sa mala pohybovať okolo  20 amerických dolárov (16 €). Ďalším kúskom z príslušenstva pre Nexus 7 je prémiový, cestovný kryt, ktorého cena sa odhaduje na 40 amerických dolárov (32 €). Nakoniec je to Asus dokovacia stanica pre Nexus 7, ktorá bude mať trojpinový konektor a cena by sa mala pohybovať na úrovni 50 amerických dolárov (41 €).

Všetky tieto kúsky by mohli oficiálne dostupné v druhej polovici mesiaca august.

Zdroj, foto: Phandroid, Nordic Hardware

31.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+