MojAndroid

Google tento týždeň sprístupnil novú verziu navigácie a máp, ktorá vyšla pod označením 9.20.0. Hoci update prišiel už skôr, až teraz sa dozvedáme o niekoľkých novinkách, ktoré prináša. Jedná z nich je aj veľmi užitočná a dá sa povedať, že väčšina používateľov na ňu doslova čakala. Hovoríme o hlasovom navigovaní, ktorého hlas sa ozýva aj v prípade, ak s niekym telefonujete. Ten môžete teraz v tejto špecifickej situácii nechať vypnúť.

Nová funkcia je skrytá v nastaveniach a dá sa jednoducho aktivovať. Stačí ak otvoríte mapy -> aktivujete výsuvné menu -> zvolíte Nastavenia ->Nastavenia navigácie a označíte malý box pri s názvom Prehrávať hlas počas hovorov. A to je všetko. Odteraz vás už počas volaní nebude vyrušovať otravný hlas navigácie.

13.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+