MojAndroid

Google pre mapy a navigáciu uvoľnil ďalšiu aktualizáciu, ktorá pridáva zaujímavú funkciu. Okrem menších vylepšení a opráv chýb sme sa dočkali aj sprístupnenia náhľadu cesty pomocou obrázkov z Google Street View.

Nová funkcia slúži pre lepšiu orientáciu a naštudovanie cesty predtým ako vyrazíte. Vašu presnú cestu tak nemusíte sledovať a plánovať len prostredníctvom klasického mapového podkladu, ale aj za pomoci záberov zo Street View. Tie vám dajú presnejší a lepší prehľad o tom, ako vyzerajú jednotlivé križovatky a cesty. Kliknutím na obrázok môžete navyše preskúmať okolie v 360-stupňovom náhľade. Používateľ bude dokonca navigovaní zábermi ulíc presne v tom smere, po akom by šiel do vybraného cieľa aj svojim automobilom.

Google v nových Google mapách zmenil aj niekoľko grafických prvkov, vrátane tých, ktoré sa nachádzajú v kontextuálnom menu pri hľadaní a zadávaní cieľu vašej cesty. Mimochodom, na to, aby ste novinky mohli vyskúšať, stačí ak si nainštalujete najnovšiu verziu Google máp z obchodu Play, prípadne si stiahli APK súbor s verziou Google máp 9.52.2.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
15.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+