MojAndroid

Akvizícia populárnej aplikácie na úpravu fotografií Snapseed spoločnosťou Google, prináša ďalšie ovocie v podobe nástrojov pre úpravu obrázkov na sociálnej sieti Google+, založených na ich technológii. Nová funkcia je dostupná kliknutím na tlačidlo “Upraviť” pri otvorenej fotografii. Týmto sa otvorí nové okno s množstvom možností na úpravu v pravom paneli. Nástroje majú zhodné ikony a možnosti, ako tie, ktoré sme mohli používať v Snapseede.

Google+ nastroje na upravu fotografii

Dostupné sú možnosti pre doladenie obrázka, selektívne úpravy, orezanie, čiernobielu úpravu, zaostrenie stredu, rámy a ďalšie, pričom každé z nich obsahujú ďalšie možnosti po kliknutí. Po dokončení úprav a uložení fotografie sa používateľ stále môže rozhodnúť vrátiť zmeny a obnoviť pôvodný vzhľad, čo sa hodí ak po čase už nebudete s úpravou spokojní. Novinka sa sprístupňuje používateľom po etapách, no my sme ju už mali aktívnu. Využívanie je viazané na prehliadač Google Chrome.

Zdroj: androidcentral

12.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+