MojAndroid

Tak už vlastníte smartfón, no stále neviete, ako si ho upraviť tak, aby vyzeral unikátne a cool presne tak, ako si to predstavujete. Ak sa vám ale nechce hľadať, ktoré pozadie alebo ikony sú pre vás tie pravé, tak Google vám teraz túto činnosť výrazne uľahčí. Používateľom Androidu totiž predstavil nový nástroj #myAndroid a spolu s ním aj test, ktorý za nich nájde to správne pozadie, ikony, launcher, či widget na plochu.

Google vás na svojej novej stránke prevedie 22 jednoduchými otázkami, na ktoré odpovedáte kliknutím myše. Na výber máte vždy medzi dvoma možnosťami, takže test je rýchly a netrvá dlhšie ako minútu. Po jeho zodpovedaní vám internetový gigant navrhne tú správnu kombináciu pozadia, launcheru, balíčku ikon či klávesnice.

myandroid_2

Samozrejme, ide iba o odporúčania a Google sa nie vždy musí trafiť práve do toho vášho štýlu. Za vyskúšanie to však určite stojí, najmä v prípadoch ak sa vám úpravy nechce robiť vo svojom voľnom čase. Ak chcete dať Google pri personalizácii šancu, tak navštívte stránku Android.com a sekciu My Android

 

13.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+