MojAndroid

Ak ste si v týchto dňoch aktualizovali aplikáciu Google+, možno ste zaregistrovali, že z vášho zoznamu aplikácií zmizla červená ikonka, označujúca Messenger. Spoločnosť Google ju totiž definitívne nahradila aplikáciou Hangouts, ktorá teraz na platforme združuje všetky formy komunikácie.

google-plus

Jedna ikona však v menu aj pribudla, je ňou modrá ikonka G+ Photos, umožňujúca rýchle prezeranie videí a fotografií, ktoré máte uložené na tejto sociálnej sieti. Nie je to vlastne ani samostatná aplikácia, skôr len akási skratka priamo do sekcie s fotografiami v aplikácii Google+. Z tohto pohľadu sa môže zdať aj dosť zbytočná, pretože rýchly vstup do menu s fotografiami v Google+ je zároveň aj jej jedinou funkciou. Mnohí používatelia ju tak zrejme pomocou nastavení v launcheri skryjú.

Aktualizácia však prináša aj ďalšie zmeny:

  • ľahšie prepínanie medzi profilmi a tiež stránkami, ktoré na Google+ spravujete
  • obsah v streame a oznámeniach sa obnovuje potiahnutím
  • prístup k videám a fotografiám, uloženým v Drive (časom sa možno fotografie v Google+ a Drive zjednotia do jedného úložiska.
  • vylepšenie udávania svojej polohy. Môžete si vybrať, s kým budete zdieľať Bodovú polohu a s kým Polohu na úrovni mesta.

Aktualizácia Google+ je prístupná v obchode Google Play a má veľkosť necelých 18 MB.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcentral.com

17.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+