MojAndroid

Google s aktualizáciami a postupným pridávaním rôznych funkcionalít do svojich Google Máp pre Android nezaháľa a už roky sa snaží vylepšovať svoju ponuku. Napokon, to sa od navigačného giganta aj očakáva. Už dávnejšie sme vás informovali o tom, že Google pridáva do navigácie z jedného bodu do druhého aj možnosť “medzizastávky”, teda ďalších bodov, kde sa chce používateľ zastaviť. Doteraz sa nás navigácia pri nenaplánovanej odbočke z cesty snažila presvedčiť, aby sme sa vrátili späť na pôvodnú trasu. V súčasnosti však už niektorým používateľom v zahraničí prichádzajú aktualizácie na pridanie si rovno viacerých bodov, ktoré plánujú navštíviť po ceste z bodu A do bodu B. Slúži na to jednoduché políčko “Pridať zastávku” v navigácii.

Funkcionality spojené s pridávaním zastávok boli od začiatku veľmi žiadané. Určite je dobrou správou aj fakt, že teraz si používatelia budú môcť zaznačiť hneď niekoľko stopiek, pričom cieľová adresa ostáva zachovaná. Uvidíme, kedy sa tohto vylepšenia dočkáme v našich končinách.

Zdroj: androidpolice.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+