MojAndroid

Google Mapy sú jedným z najúspešnejších produktov spoločnosti Google. Veď kto by ich nepoznal. Či už na počítači, smartfóne s Androidom alebo aj iOS. Aplikácia sa za posledné roky výrazne zmenila a vyvinula, pričom stále ponúka nové a nové možnosti, s ktorými prichádza lepší používateľský zážitok. Určite ste si všimli, že Google Mapy vás upozorňujú takmer na všetko. Niekomu to prekáža, niekomu nie. Ak patríte do prvej skupiny, prinášame vám návod, ako sa notifikácií zbaviť.

Riešenie je veľmi jednoduché

Stačí vojsť do aplikácie Google Mapy, posunúť prst zľava doprava a vybrať nastavenia. Následne prejsť na položku s názvom upozornenia. Po tom, ako sa dostanete do upozornení, uvidíte rôzne sekcie. Tu si môžete jednoducho vybrať upozornenia, ktoré dostávať chcete a ktoré nie. Pokiaľ vás zaujímajú aktuálne informácie o premávke, jednoducho ich ponecháte zapnuté. Ak však nechcete mať informácie o miestach vo vašom okolí, vypnete priamo tie. Je to veľmi dobré riešenie. Určite lepšie, ako vypnúť všetky upozornenia. Predsalen, niektoré z nich vás môžu zaujímať a chcete ich mať zapnuté.

Po rozkliknutí sa v jednotlivých sekciách zobrazia ďalšie možnosti, z ktorých si môžete presne vybrať, o čom chcete byť informovaní a o čom nie. Nastavenia sú naozaj veľmi podrobné a to svoje najvhodnejšie si určite nájde každý.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Google Mapy: Pozrite si zaujímavé pohľady na krajinu zo satelitných snímkov

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+