MojAndroid

Aktuálne počasie pôsobí pomerne zmiešaným dojmom vzhľadom na letné obdobie. Nová funkcia spoločnosti Google vás tentokrát prenesie na lyžiarske svahy. Do mobilnej aplikácie Mapy teraz prichádza ďalšia funkcia, ktorá v rámci rozpoznávania pohybu dokáže spozorovať aj lyžovanie. Stačí mať pri sebe svoj smartfón s nainštalovanou aplikáciou.

Vaše pohybové aktivity budú prehľadne zaznamenané na časovej osi

Náš tip
Google Mapy automaticky preložia recenziu z pôvodného jazyka do vášho

Časová os vám poskytuje prehľadný zoznam vašich pohybových aktivít. Doteraz bolo možné rozpoznať chôdzu, jazdu na bicykli, jazdu autom a MHD. Teraz prichádza aj možnosť rozpoznávať lyžovanie. Spolu s pohybovou aktivitou sú k dispozícii aj údajne o polohe, dĺžke pohybovej aktivity a ďalšie informácie. Ide tak o pomerne podrobný denník vašich pohybových aktivít.

Na novú funkciu upozornil používateľ prostredníctvom portálu Reddit. Funkcia súvisí s pridaním mapových podkladov zjazdoviek do aplikácie Mapy od spoločnosti Google. Aktuálne nie je známe, či bude funkcia dostupná aj v Európe s podporou európskych zjazdoviek.

Náš tip
Google Mapy v novej verzii 9.51 prinášajú viacero drobných vylepšení │[APK súbor]

Používate aplikáciu Mapy z dielne spoločnosti Google? Páčila by sa vám podpora novej funkcie rozpoznávania lyžovania? Využívate aplikáciu Google Mapy v teréne? Svoje otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+