MojAndroid

Už dlhú dobu podporuje aplikácia Google Mapy funkciu používateľských recenzií navštívených miest. Dokonca k ním používateľa notifikáciami sama nabáda, čo môže byť často otravné a väčšina používateľov si tieto notifikácie radšej vypne. Pokiaľ navštívite nejaký podnik, reštauráciu, kaviareň a podobne, môžete toto miesto ohodnotiť hviezdičkami, napísať krátku recenziu alebo zodpovedať o tomto mieste sériu otázok, ktoré pomôžu budúcim návštevníkom pri rozhodovaní o návšteve podniku. Po novom môžu hodnotiaci do svojich recenzií pridávať aj hashtagy, či už preto, že je to cool alebo skutočne užitočné pri vyhľadávaní.

Hashtag je slovo alebo fráza v texte označená predponou „#“. V dnešnej dobe sa už hashtag stal neodmysliteľnou súčasťou mnohých sociálnych sietí. Ako označenie kľúčového slova sa dnes používa na väčšine celosvetových sociálnych sieťach, ako napríklad Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter alebo YouTube. Ešte pred napísaním kľučového slova s predponou „#“ možno vykonať malý prieskum, či už náhodou hashtag neexistuje alebo skontrolovať návrhy a tipy na hashtagy. Používanie vhodných hashtagov v tweetoch pomáha ďalším používateľom nájsť ľahšie hľadané informácie. Pri písaní recenzie reštaurácie môžete napríklad použiť hashtag #najlepsiaobsluha, čo určite mnohým ľudom pomôže.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Správca pre nájdenie zariadenia od Google určí presnejšiu polohu vašich zariadení už aj v interiéroch
28.11.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+