MojAndroid

Najnovšia beta verzia Google Máp prináša pre vodičov ďalšie tri novinky. Nejde o veľké funkcie alebo zásadné zmeny v dizajne, no aj také drobnosti ako predstavil Google vo verzii 9.41 určite potešia.

Jednou z nich je možnosť zapnúť satelitné zobrazenie máp ihneď po zapnutí aplikácie. Ak ho preferujete pred klasickou cestnou mapou, môžete tak teraz urobiť priamo v nastaveniach, kde po novom nájdete položku “Mapy spustiť v Satelitnom zobrazení”. Okrem toho na vás čaká aj obohatená ponuka informácií o reštauráciách. Hneď pod grafom obľúbených časov, nájdete pri niektorých reštauráciách zoznam článkov, v ktorých sa o nich písalo. Po kliknutí na ne, budete ihneď presmerovaní do internetového prehliadača, kde si o nich môžete prečítať.

Poslednou novinkou je nová obrazovka pre pridávania zastávok počas jazdy. Tá sa zmenila a po novom obsahuje tlačidlo Pridať s časovačom. To ak nestlačíte, vrátite sa späť na obrazovku s navigáciou.

Nový update je dostupný ako APK súbor, ktorý si môžete nainštalovať už dnes. Prípadne počkajte niekoľko dní a najnovšia aktualizácia dorazí aj k vám, a to oficiálnou cestou prostredníctvom obchodu Play.

–> Stiahni Google Mapy 9.41<–

10.11.2016

+