MojAndroid

Spoločnosť Google si dáva záležať na tom, aby vo svojich populárnych aplikáciách prinášala dobre otestované a vyladené novinky. Vzhľadom na to, že aplikácia Google Mapy má iba v obchode Play vyše jednej miliardy stiahnutí a stovky miliónov aktívnych používateľov po celom svete, je rozumné, že novinky pre takúto obrovskú aplikáciu budú najskôr detailne otestované. Preto spúšťa internetový gigant beta testovanie svojej aplikácie, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy.

Náš tip
Google Mapy umožnia hľadanie aj počas chôdze alebo jazdy na bicykli

Google Mapy Beta1

Do testovania sa môžete zapojiť priamo na tomto odkaze. Nemusíte sa stať členom Google+ komunity, ako to bolo v minulosti. Jednoducho kliknete na odkaz a následne už iba zvolíte možnosť Chcem sa stať testerom. Potom už musíte iba niekoľko minút počkať, kým obchod Play rozpozná vašu žiadosť a následne sa vám v obchode objaví aktualizácia pre aplikáciu Google Mapy. Odteraz už budete beta testerom, pričom sa musíte pripraviť na to, že niektoré funkcie aplikácie budú možno menej stabilné. Odmenou vám bude ale skorší prístup k novinkám, ktoré sa do finálnej verzie dostanú až oveľa neskôr. Ak sa nechcete zaviazať na dlhodobé testovanie, môžete si stiahnuť novú verziu aplikácie aj prostredníctvom odkazu nižšie. My sme zatiaľ v novej aplikácii nenašli žiadne zaujímavé novinky, ktoré by finálna verzia neobsahovala, no je pravdepodobné, že odteraz sem začnú rýchlo pribúdať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Odkaz na stiahnutie – Google Mapy APK

Zdroj: Maps BetaAndroid Police via engadget

3.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+