MojAndroid

Spoločnosť Google, okrem iného aj autor operačného systému Android, do svojich máp včera pridala 38 lyžiarskych a bežeckých trás z rôznych lokalít v USA. Hoci sa nás táto správa dotýka len okrajovo, chceli sme vás informovať o tom, akým smerom sa Google so svojimi mapami uberá. Je viac než zaujímavé, že sa táto nadnárodná spoločnosť zameriava aj na takéto rozširovanie svojich služieb, ktorého sa v prípade úspechu môžme do niekoľkých rokov pokojne dočkať aj my.

  

Google do Google Maps pridal konkrétne 38 vysokohorsýkch stredísk zo Severnej Ameriky, ktoré sú oddnes dostupné pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Zjazdovky sú na mapách zobrazené pomocou zelenej, modrej a čiernej farby podľa náročnosti, čo umožňuje lyžiarom a snowboardistom zvoliť trasu už počas jazdy lanovkou na vrchol kopca. Sme veľmi radi, že Google svojim zákazníkom prináša aj takého technologické novinky a dúfame, že sa zoznam lyžiarskych stredísk bude čoskoro rozširovať. Ak vo svojom Android zariadení ešte z akéhokoľvek dôvodu nemáte nainštalované Google Mapy, nainštalujte si ich pomocou nášho widgetu na Google Play nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

7.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+