MojAndroid

Aplikácia Google Maps bola v Google Play aktualizovaná na najnovšiu verziu s číselným označením 6.1.0. Tá prináša niekoľko noviniek, ktoré sa týkajú dopravy, vyhľadávania a histórie polohy.

Kompletný zoznam zmien je nasledovný:

  • Pri vyhľadávaní mesta alebo poštového smerového čísla, sa v aplikácií zobrazia hranice daného územného celku.
  • Pod položkou “Moje miesta” nájdete teraz všetky vaše informácie od uložených máp, miest označených hviezdičkou až po vlastné umiestnenie, ktoré môžete pridávať aj z webovej verzie Google Maps.
  • Ak v nastaveniach povolíte funkciu “História polohy”, budete si môcť prehliadať miesta, ktoré ste navštívili podľa dátumu.

Okrem týchto zmien aplikácia zmenila aj svoje logo, ktoré dostalo nový osviežený dizajn. Nová verzia aplikácie je samozrejme už teraz dostupná na Google Play, takže ak ste si svoje Google Mapy v mobile ešte neaktualizovali, môžete tak spraviť práve teraz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

17.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+