MojAndroid

Situáciou, keď sa so skupinkou priateľov či známych rozhodujete, kde pôjdete na spoločný obed či večeru, väčšinou stratíte veľa času. Od tohto týždňa si skupinový výber najlepšieho miesta na spoločné jedenie môžete uľahčiť. A to pomocou Google Maps! Okrem toho, že vás aplikácia pomocou navigácie zavedie na vaše miesto, odteraz vám pred tým pomôže rozhodnúť sa kam ísť (a možno eliminuje aj prípadné nezhody či komunikačný šum).

Funguje to nasledovne: Vyberiete pár obľúbených miest na jedenie, ktoré by mohli byť vhodnými kandidátmi a zdieľate ich so svojimi kamarátmi (zdieľanie podporuje akúkoľvek messaging platformu). Oni môžu následne pridať ďalšie miesta, na ktoré ste zabudli alebo ktoré preferujú oni (alebo zmazať tie, ktoré podľa nich absolútne nepripadajú do úvahy). Napokon každý hlasuje pre alebo proti každému miestu v zozname.

Nová funkcionalita bude dostupná po aktualizácii zverejnenej v priebehu tohto týždňa. Podporuje Android aj iOS verziu aplikácie Google Maps.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

1.10.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+