MojAndroid

Ak vás zaujímajú mapy a chceli by ste sa podieľať na vylepšovaní Google Máp, teraz máte na to ideálnu príležitosť. Spoločnosť Google totiž organizuje dvojdňové stretnutie komunity Map Maker v Prahe.  Zúčastniť sa môžu aktívni, ale i začínajúci “mapári”. Na stretnutí budete mať možnosť poznať ďalších tvorcov a nadšencov a stať sa členom rozrastajúcej sa Map Maker komunity, ktorá aktívne ovplyvňuje podobu Máp Google v Slovenskej republike. Čo je dôležité, doprava, ubytovanie a celý program sú pre účastníkov zadarmo.

Ak máte záujem, stačí vyplniť formulár na stránke, kde nájdete aj podrobnejšie informácie a Google vás bude kontaktovať. Treba sa však poponáhľať, keďže kapacita miest je obmedzená.

Zdroj: plus.google.com

28.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+