MojAndroid

Google vyhlásil, že v najbližších mesiacoch má vysoké ambície v tom, aby získal používateľov Microsoft Office na svoju stranu. Amit Singh zo spoločnosti Google ďalej vyhlásil, že so svojimi online nástrojmi na tvorbu dokumentov by chcel Google v najbližších mesiacoch až rokoch pripraviť Microsoft až o 90 % používateľov balíčka Office.

Google pracuje na tom, aby sa jeho online nástroje čo najviac priblížili nástrojom od spoločnosti Microsoft a stali sa tak kompatibilné. „Vylepšenia a nové funkcie prichádzajú z týždňa na týždeň,“ vyhlásil Singh.

V snahe vytvoriť konkurenčný online nástroj nie vždy mala spoločnosť Google úspech, ktorý sa však objavil práve v končiacom sa roku 2012, kedy Google pristúpil na drastické zmeny a prepojil dokumenty Google Docs s online cloudom Google Drive.

Vylepšovanie produktov však naďalej pokračuje a konkurenčný boj medzi spoločnosťami Google a Microsoft nie je na konci, preto sa nechajme prekvapiť, čo prinesie rok 2013.

Zdroj, foto: AllThingSD, Google, Microsoft

28.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+