MojAndroid

Aplikácia Kontakty od Googlu je rozšírená hlavne medzi používateľmi smartfónov s čistým Androidom. Keď nedávno priniesla tmavý režim prostredia, ukázalo sa, že nie je bezchybný. Nová aktualizácia tento problém rieši a prináša aj malé dizajnové zmeny.

Odteraz sa vám už nevzoprie

Ak ste aj vy v minulosti používali tmavý režim v aplikácii Google Kontakty, asi ste postrehli, že sa tento režim občas správal divne. Keď bol teda aktivovaný v nastaveniach aplikácie, ale neskôr sa ešte spustil šetrič batérie smartfónu, nemohli ste ho už vypnúť.

Google sa rozhodol v novej verzii 3.5.7. presunúť celý tmavý režim hlbšie do nastavení. Odteraz ho tam nájdete ako možnosť “Zvoliť tému”. Dá sa vybrať buď priamo podľa vlastného uváženia, alebo sa bude prispôsobovať systémovej téme smartfónu.

Kozmetické zmeny pre lepší dojem

Malé zmeny sa udiali aj v náhľade kontaktov, hoci nejde o nič závratné. Prvá nastala vo veľkosti fotografie, ktorú máte ku danému kontaktu pridelenú. Je o trochu menšia, no postrehnete to len ťažko. Zmenilo sa však tlačidlo “Upraviť kontakt”, ktoré je väčšie a získalo popis.

Nová verzia Kontakty 3.5.7. od Googlu sa pomaly dostáva do Obchodu Play. Ak ju ešte nemáte stiahnutú, môžete použiť náš widget nižšie a získať ju.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Kontakty Google dostávajú tmavý režim (Dark Mode)
Náš tip
Obchod Play dostane redizajn. Takto bude vyzerať
19.4.2019
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+