MojAndroid

Ak ste majiteľom Nexusu 5, 6 alebo 9, tak si z obchodu Play môžete stiahnuť aktualizovanú klávesnicu Google vo verzii 4.0.23004. Tá okrem iného prináša aj novú možnosť rozloženia kláves pre písanie iba palcami. Klávesnica sa vám v tomto prípade rozloží na dve polovice tak, ako môžete vidieť na obrázku. Rozloženie klávesnice si prepnete v Nastavenia > Jazyk a vstup > Klávesnica Google > Rozšírené > Rozdeliť klávesnicu. 

Split-view-available-for-Google-Keyboard-users-with-an-Android-M-Developer-Preview-phone (1)

Náš tip
NÁVOD | Ako si nainštalovať Android M na Nexus 5, Nexus 6 a Nexus 9

Táto možnosť je zatiaľ dostupná len pre tie zariadenia, na ktoré je možné nainštalovať nový Android M, čo naznačuje, že by táto funkcia mala byť po vydaní oficiálnej verzie dostupná na všetkých telefónoch a tabletoch s novým Androidom. Ak vám obchod Play neponúka aktualizáciu Google klávesnice na novú verziu, aktualizujte si ju manuálne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

1.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+