MojAndroid

Nexus zariadenia sú svojim princípom určené najmä developerom, takže sa doteraz nekládol až taký veľký dôraz na ich príslušenstvo. Prvý obal na originálny Nexus 7 prišiel až po 8 mesiacoch od jeho predstavenia a podobne to bolo aj pri iných Nexus produktoch. Google sa však poučil zo svojich skorších chýb a pri predstavení Nexusu 9 uviedol rovno aj nový Google Keyboard Folio obal s mechanickou klávesnicou. Ten ponúka magnetické uchopenie zariadenia a batériu, ktorá by mala vydržať 4 mesiace aktívneho používania. Z nášho pohľadu ide o krásny kúsok príslušenstva, ktorý si obľúbi každý majiteľ nového Nexusu 9.

Nexus-9-Keyboard-Folio-case

Otázkou však ostáva, kedy Google uvoľní Google Keyboard Folio obal na trh. Veríme, že to bude len niekoľko týždňov po tom, ako sa na trh dostane samotný Google tablet, a že tak na toto príslušenstvo nebude potrebné čakať dlhé mesiace ako doteraz. Zvedaví sme aj na cenu, ktorá zatiaľ nebola zverejnená. Čo hovoríte na nový obal pre Nexus 9 a na samotnú tabletovú novinku?

Zdroj: AndroidAndMe

16.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+