MojAndroid

Spoločnosť Google má v obchode Google Play viacero mobilných aplikácií ku svojim online službám, ktoré niesu tak populárne ako jej hlavne produkty Gmail, Youtube alebo Google one. Jednou z nich je aj aplikácia na zaznamenanie poznámok s online synchronizáciou Google Keep. Tá sa teraz v obchode Google Play premenovaná na Google Keep Notes respektíve Keep – poznámky a zoznamy. Samotnej webovej verzii ale ostáva pôvodný názov.

Tento krok spoločnosť nevysvetlila, ale dá sa predpokladať, že tým americký gigant reaguje na malú popularitu tejto aplikácie a služby v porovnaní s konkurenciou ako je Evernote. Veľa ľudí možno ani netuší, že ide o poznámkový blok a s príponou Notes to bude pre nich zrejmejšie.

Poznámky v Google Keep Notes môžu byť zaznamenané vo forme textu, check listov, obrázkov alebo zvukových nahrávok a na displeji zobrazujú v poliach. Tieto môžete nechať usporiadať v jednom alebo vo viacerých stĺpcoch. Jednotlivé poznámky je možné odlíšiť farbami, vďaka čomu budete mať v poznámkach lepší prehľad. Nepotrebné poznámky alebo splnené úlohy môžete jednoduchým posunom prsta po displeji presunúť do archívu. Aplikácia podporuje aj kategórie. Stiahnuť si ju môžete z obchodu Google Play alebo priamo z tohto linku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Google Kalkulačka sa oblieka do material dizajnu
21.9.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+