MojAndroid

Kvôli sprehľadneniu vašich úloh pridal Google vo svojej aplikácii Keep novú funkciu. Je ňou možnosť vytvárať podkategórie. Funguje to veľmi jednoducho. V aplikácii stačí posunúť prstom doprava a vaša aktuálna úloha sa stane podkategóriou tej, ktorá sa nachádza nad ňou. Organizovanie úloh pomocou aplikácie Keep sa tak stane prehľadnejším. Túto novinku určite privítajú mnohí používatelia.

Náš tip
Toto je 8 užitočných tipov, vďaka ktorým vyťažíte z Google Keep maximum
Náš tip
Google Keep je po aktualizácii o niečo farebnejší

Google Keep

Keep je aplikácia, ktorá je primárne určená na zapisovanie poznámok. Vznikla v roku 2013 ako jednoduchá aplikácia, ktorá mala slúžiť na zapisovanie rýchlych poznámok. Rýchlosti a jednoduchosti sa doteraz nezbavila. Prešla pár dizajnovými zmenami, ktoré jej určite prospeli. Dnes je silným nástrojom na zapisovanie poznámok. Výhodou je priama synchronizácia so všetkými zariadeniami, funguje na iOS, Androide, ale aj na desktope. Svoje poznámky tak máte okamžite pri sebe.

Aplikácia zatiaľ podporuje len jednu úroveň podkategórií, viac nie je možné pridať. Novinka nefunguje len exkluzívne na Androide, ale je aktuálna všade, na všetkých zariadeniach. Na webe to už funguje, v smartfóne stačí aktualizovať aplikáciu Keep. Aktualizácia okrem tejto novinky neprinesie nič nové, takže je to otázkou pár sekúnd, aktualizačný súbor nie je veľký. Sťahovať môžete okamžite, pretože je dostupná pre všetky zariadenia, na ktorých ju môžete používať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+