Google Keep prináša funkciu “krok späť” a “krok ďalej” pre Android

15. júla 2017 1

Spoločnosť Google prináša do svojej mobilnej aplikácie Google Keep pre systém Android nové funkcie. Aktualizácia aplikácie prináša funkcie “krok späť” alebo “krok ďalej” pre úpravu textu. Funkcie sú dobre známe z iných pokročilých textových editorov a najmä pri spracovaní dlhšieho textu či častého kopírovania textu dokážu byť užitočným pomocníkom.

Ide len o klasickú opravu chýb?

TIP:Google pridá do vyhľadávania možnosť rezervovať si wellness či kúpele. Zatiaľ v USA

Tlačidlá pre nové funkcie v podobe šípok sa objavia v spodnej časti prostredia aplikácie Google Keep. Zatiaľ je táto funkcionalita obmedzená len pre aktuálnu reláciu písania. To znamená, že akonáhle ukončíte svoju poznámku a odídete z prostredia, vaša história písania či kopírovania je preč.

TIP:Google predstavil novú desktopovú aplikáciu na synchronizáciu s Google Drive a Google Photos

Nová aktualizácia prichádza vo verzii aplikácie Google Keep 3.4.803.02 a v súčasnosti je už distribuovaná k samotným používateľom. Aplikáciu Google Keep si môžete stiahnuť zadarmo z Obchodu Play aj vy. Zaujímavosťou je, že oficiálny popis aktualizácie nepoukazuje na nové funkcie, ale hovorí len o štandardnej oprave chýb a vylepšení výkonu.

Keep – poznámky a zoznamy
Veľkosť 6,1M
Verzia 2.3.02
CenaZadarmo
Inštalovať

Zdroj: phonearena

Android aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Zapojte sa do diskusie (1)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: