MojAndroid

Spoločnosť Google prináša do svojej mobilnej aplikácie Google Keep pre systém Android nové funkcie. Aktualizácia aplikácie prináša funkcie “krok späť” alebo “krok ďalej” pre úpravu textu. Funkcie sú dobre známe z iných pokročilých textových editorov a najmä pri spracovaní dlhšieho textu či častého kopírovania textu dokážu byť užitočným pomocníkom.

Ide len o klasickú opravu chýb?

Náš tip
Google pridá do vyhľadávania možnosť rezervovať si wellness či kúpele. Zatiaľ v USA

Tlačidlá pre nové funkcie v podobe šípok sa objavia v spodnej časti prostredia aplikácie Google Keep. Zatiaľ je táto funkcionalita obmedzená len pre aktuálnu reláciu písania. To znamená, že akonáhle ukončíte svoju poznámku a odídete z prostredia, vaša história písania či kopírovania je preč.

Náš tip
Google predstavil novú desktopovú aplikáciu na synchronizáciu s Google Drive a Google Photos

Nová aktualizácia prichádza vo verzii aplikácie Google Keep 3.4.803.02 a v súčasnosti je už distribuovaná k samotným používateľom. Aplikáciu Google Keep si môžete stiahnuť zadarmo z Obchodu Play aj vy. Zaujímavosťou je, že oficiálny popis aktualizácie nepoukazuje na nové funkcie, ale hovorí len o štandardnej oprave chýb a vylepšení výkonu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+