MojAndroid

Páni z Android Police sa pozreli bližšie na kód v najnovšej verzii aplikácie Google Keep a vyhlásili, že ďalšia verzia tohto titulu prinesie (opäť) možnosť kreslenia. Napovedá tomu predpríprava na tlačidlá “Add drawing” a “Edit drawing”, ktoré by mali byť dostupné v kontextovom menu aplikácie.

keep-kreslenie

Okrem kresby do prázdnej poznámky bude možné kresbou upraviť aj existujúci obrázok či screenshot. K dispozícii budú 4 nástroje – pero, zvýrazňovač, hrubá fixa a guma. Každý z nástrojov sa bude dať používať vo 8 veľkostiach. Samozrejmosťou je aj možnosť používať rôzne farby. Kód dokonca obsahuje aj zmienku o tom, že sa bude dať v Keep kresliť aj na Android Wear hodinkách, no funkcie budú zrejme (kvôli veľkosti displeja) obmedzené.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

28.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+