MojAndroid

Aktualizácie hlavného balíka aplikácií Google nie sú ničím výnimočným. Najnovší update sa dotýka aplikácie Kalendár, ktorá vďaka nej poskytne nové možnosti pri manažmente vytvorených udalostí.

Ak sa náhodou stane, že niektorý z pozvaných hostí odmietne vami naplánovaný event, aplikácia kalendára vám automaticky odošle upozornenie, na ktoré môžete následne reagovať. V mnohých prípadoch navrhnutý čas nevyhovuje nikomu okrem vás. Vtedy sa pri udalosti objaví malý výkričník, po ktorého stlačení získa správca udalostí prístup k najnovším aktualizovaným funkciám aplikácie, a teda:

  • Zrušenie udalosti: Ak ste administrátor stretnutia, získate možnosť ho úplne zrušiť. Pozvaní hostia ho tak budú môcť odstrániť
  • Preloženie termínu udalosti: Organizátor môže stretnutie preložiť. Buď manuálne, alebo pomocou možnosti “Nájsť čas”
  • Odmietnutie udalosti: Pokým sa udalosť presúva na nový termín, užívatelia môžu odmietnuť vidieť indikátor stretnutia
16.6.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+