MojAndroid

Google Kalendár pre operačný systém Android sa dnes dočkal významnej aktualizácie, ktorá značne vylepšuje jeho vzhľad a niektoré funkcie. Novinkou je najmä prepracované používateľské prostredie, ktoré teraz umožňuje zmenu farieb udalosti a kalendárov. Pridávanie nových stretnutí, či iných dôležitých dátumov je tiež prehľadnejšie.

colordatetime

Google vylepšil vzhľad UI pri výbere dátumu a času, ale aj pri voľbe časového pásma. Jednoduchšie je tiež nastavenie opakovaných udalostí, ktoré sa môžu opakovať presne tak ako potrebujete. Pripomienka sa vo vašom telefóne môže teda zobrazovať napríklad každých 7 týždňov alebo každý druhý mesiac a podobne.

timezonerecurrence

Najnovšia verzia Google Kalendára je určená pre operačné systémy Android 4.0.3+, možnosť nastaviť farby udalostí a kalendárov je však dostupná len pre majiteľov zariadení s Androidom 4.1 Jelly Bean a vyšším. Stiahnuť si ju môžete na Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

30.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+