MojAndroid

Spoločnosť Google aktualizovala jednu zo svojich najpraktickejších aplikácií pre Android – Google Kalendár. Hoci aktualizácia neprináša významné funkčné novinky, používatelia sa môžu tešiť na nové grafické prvky a odstránenie chýb z predošlej verzie. Novú animáciu nájdete napríklad pri prehliadaní plánovaných udalostí so zobrazením na celú obrazovku. Takéto animácie budú podporované pri 30 svetových jazykoch.

google-kalendar-animacia

Okrem toho chce Google upraviť aj obrázky v kalendári, ktoré sa zobrazujú pri jednotlivých udalostiach. Ak patríte medzi tých, čo radi používajú sociálne siete, tak napríklad na Twitteri môžete zdieľať vaše nápady s hashtagom #makethemost. Google potom vyberie a použije tie najzaujímavejšie z nich.

google-kalendar-animacia-2

Zdroj: Google

19.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+