MojAndroid

Vývojárska konferencia Google I/O sa začína už o niekoľko dní. Ak však nepatríte ku štastlivcom, ktorí sa jej budú môcť aj zúčastniť priamo na mieste diania v San Franciscu, tak nemusíte zúfať. Okrem noviniek, ktoré budete môcť sledovať na MojAndroid.sk, či môžete Google I/O atmosféru prísť vychutnať aj v slovenských mestách. Google nadšenci z GDG pripravujú živý stream konferencie v Poprade a Košiciach.

GDG Poprad

Pri príležitosti konania tejto akcie stretnú vývojári Android aplikácií, ako aj ďalší Google nadšenci. Táto akcia je určená naozaj všetkým, ktorí majú chuť spoznať nových ľudí a zažiť atmosféru komunity. Program Google I/O Extended Poprad si môžete pozrieť nižšie, registrovať sa môžete tu –> http://goo.gl/mIgWsP

Prvý deň:

  •        Živý stream z konferencie Google I/O
  •        Sprievodný program
  •        Spoločenské aktivity
  •        Networking
  •        Sud piva a kofoly
  •        Občerstvenie
  •        Google Swag pre každého
  •        Atmosféra podobná I/O konferencie San Francisca
  •        Prekvapení dosť na celý večer!

Druhý deň:

Vstup na akciu je zadarmo, počet účastníkov je však obmedzený. Registrácia je povinná! Pre hostí je v prípade záujmu pripravené aj ubytovanie v hoteli spolu s raňajkami za 18 eur / osoba (v 2. lôžkovej izbe) cena je so zľavou pre GDG!

GDG Košice

Podobne ako v Poprade, budete mať možnosť sledovať novinky z Google I/O aj v Košiciach. Okrem množstva noviniek ktoré budu predstavené na konferencii sme si tento rok pre vás pripravili aj my pár noviniek. Tou najväčšou bude miesto eventu. 

Tento rok budeme konferenciu premietať priamo v multikine na projektore s rozlíšenim 2K a kvalitným zvukom. Samozrejmosťou bude aj občerstvenie bez ktorého by sa žiadne kino nezaobišlo.

Druhou zaujimavosťou je to, že v tom čase budeme mať v San Franciscu nášho človeka, zakladateľa GDG Košice – Dávida Kováča. Preto sa môžete tešiť na množstvo “Behind the Scenes” videii priamo zMoscone center.
Takisto budete mať možnosť pýtať sa Dávida na čokoľvek čo vás bude zaújimať.

Tešiť sa môžete aj na Glass, Photowall, tričko pre každého a mnoho ďalšieho…

Doprovodný program a ďalšie info ešte upresníme

Google I/O Extended Košice bude prebiehať v multikine Cinemax v obchodnom centre Átrium Optima na Moldavskej ceste 32 v Košiciach.
http://goo.gl/VYmcWa

Tešíme sa na všetkých developerov, programátorov či študentov IT.
Vstup len pre registrovaných
Registrácia – http://goo.gl/4Bwbmh

16.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+