MojAndroid

Konferencia Google I/O 2016 včera odštartovala už tradične Keynote prezentáciou spoločnosti Google, kde bolo predstavené veľké množstvo noviniek pre samotných používateľov. Zvyšok konferencie sa bude z veľkej časti venovať najmä vývojárom, no úvodné slovo patrilo už tradične Sundarovi Pichaiovi a jeho tímu.

Náš tip
Všetky novinky z Google I/O 2016 na jednom mieste

Počas niečo vyše dvojhodinovej prezentácie sme sa dozvedeli informácie o mnohých aktivitách, ktorým sa Google venuje. Tie najdôležitejšie sme spracovali aj my a informovali sme vás o nich ešte včera vo večerných hodinách, kedy bola prezentácia vysielaná naživo na sieti YouTube. Dnes je už záznam z tejto prezentácie dostupný pre každého. Ak ste ju nestihli a chceli by ste zistiť informácie z prvej ruky, teraz máte skvelú možnosť. Takže sa iba pohodlne usaďte a nezabudnite si zadovážiť aj nejaké občerstvenie, pretože prezentácia bola skutočne dlhá.

Zdroj: Google Developers (YouTube) via Android Authority

19.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+