MojAndroid

Google už o chvíľu predstaví novinky, ktoré sa týkajú operačného systému Android. Vývojárska konferencia Google I/O 2015 začína už 18:30 miestneho času, pričom sledovať ju môžete naživo aj s nami. Stačí ak navštívite stránku Google I/O, kde nájdete live stream priamo z miesta diania. Novinky vám prinesieme aj priamo na našej stránke, takže ak vás zaujíma, čo je nové vo svete Androidu, tak neváhajte a klikajte refresh na MojAndroid.sk.

Čo nové by mal Google predstaviť? Najväčšou témou má byť predstavenie nového Androidu M, aj keď zatiaľ nie je jasné, či sa na konferencii naozaj objaví. Ak ale áno, tak by mohol obsahovať natívnu podporu čítania odtlačkov prstov, či optimalizáciu výdrže batérie a využitia RAM. Google by mal sprístupniť aj kontrolu oprávnení aplikácií, ktoré by malo zvýšiť bezpečnosť. Všetky novinky sa ale dozvieme už o pár minút. Čo všetko môžeme očakávať zistíte aj z článku na odkaze, ktorý prikladáme nižšie.

Náš tip
Keynotes Google I/O. Aký by mal byť podľa vás nový Android M?

28.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+