MojAndroid

Vývojárska konferencia Google I/O je jedna z najväčších udalostí spoločnosti Google, ktorá láka tisíce novinárov a fanúšikov technológií po celom svete. Tento rok sa konala koncom júna (27-29) a priniesla novinky v podobe lacného tabletu Nexus 7, multimediálneho centra Nexus Q a novej verzie Androidu 4.1 Jelly Bean. Zatiaľ čo o tom, čo Google odhalí na tejto konferencii sa môžeme len domnievať, pravdepodobne novú verziu Androidu nazývanú Key Lime Pie a smart okuliare Google Glass, tak už teraz vieme termín jej konania. Spoločnosť totiž prostredníctvom sociálnej siete Twitter a Google+ zverejnila presný dátum začiatku akcie – trojdňový maratón prednášok a odhaľovania noviniek sa začne 15. mája.

Registrácia vstupeniek na toto podujatie sa obvykle začína mesiac pred jeho začiatkom. Tento rok stáli 900$ na jednu osobu, za túto čiastku ste si však z Google I/O odniesli špeciálnu edíciu Nexusu 7 a multimediálnu guľu Nexus Q. Google zverejní bližšie informácie o registrácii už v priebehu februára. O ďalších novinkách ohľadom Google I/O 2013 vás budeme informovať.

5.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+