MojAndroid

Vstupenky na tohtoročnú developerskú konferenciu Google I/O sa aj napriek vysokej cene vypredali za niekoľko minút. Všetci vývojári a iní účastníci už netrpezlivo čakajú na 15. mája, kedy sa odštartuje táto trojdňová akcia. V technologickom svete sa pokladá za jednu z najzaujímavejších udalostí a podľa špekulácií má v tomto roku odhaliť novú verziu Androidu 4.3 Jelly bean, lacnejší smartfón Nexus 4, ako aj ďalšiu generáciu tabletu Nexus 7. Spoločnosť dnes zverejnila časový harmonogram viac než stodvadsiatich prednášok, kde sa bude hovoriť na témy, ako Android, Chrome, Google+, Maps, Glass, Wallet, Google Cloud Platform a mnoho iných. Celý zoznam nájdete na aktualizovanej domovskej stránke udalosti – developers.google.com/events/io/.

Google I:O program

Zaujímavé je, že narozdiel od minulého roka, tentokrát sa bude konať len jeden keynote a to v prvý deň akcie. Bude trvať celkom 3 hodiny, počas ktorých predpokladáme, že budú predstavené spomínané novinky z dielne vyhľadávacieho giganta. Pevne veríme, že to nebude jediné čím nás Google prekvapí.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+